• Wedstrijden

  • Programma

    DatumThuisUitVeldThuis KkUit Kk
    21-05-2022 08:30Longa'30 JO13-2ST: Terborg/Silvolde JO13-2JMA12
    21-05-2022 08:30Longa '30 MO13-2ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten MO13-1E1415
    21-05-2022 08:30Longa '30 JO9-4JMFC Trias JO9-3D11617
    21-05-2022 08:30Longa '30 JO12-2JMST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO12-1B11213
    21-05-2022 08:30Longa '30 JO8-4SJO HSC - Buurse JO8-4C21011
    21-05-2022 08:30Longa '30 JO9-1Sp. Neede JO9-1B21213
    21-05-2022 08:30Longa '30 JO8-2Neede JO8-1JMC11011
    21-05-2022 08:30Pax JO8-1Longa '30 JO8-1veld 1
    21-05-2022 08:30FC Dinxperlo JO9-1Longa '30 JO9-2Veld 3--
    21-05-2022 08:30DZC '68 JO12-2JMLonga '30 JO12-1veld 3
    21-05-2022 08:30ZZC'20 JO10-1JMLonga '30 JO10-1veld 3
    21-05-2022 09:00Varsseveld JO13-2Longa '30 JO13-3veld 1
    21-05-2022 09:00Bon Boys JO9-4JMLonga '30 JO9-3Veld 4B-2 (kwart)07R01L
    21-05-2022 09:00Bon Boys JO8-4JMLonga '30 JO8-5Veld 4A-2 (kwart)09R03L
    21-05-2022 09:00Varsseveld JO8-3JMLonga '30 JO8-3veld 3
    21-05-2022 09:30SJO/SSA HMC '17 JO11-1Longa '30 JO11-3JMveld 1
    21-05-2022 09:45Witkampers JO10-4JMLonga '30 JO10-4JMVeld 257
    21-05-2022 10:00Longa '30 MO13-1DVOL MO13-1E34
    21-05-2022 10:00Longa '30 JO13-1JMDVC '26 JO13-1JMA79
    21-05-2022 10:00Longa '30 JO11-4ST Rietmolen/Lochuizen JO11-2JMB256
    21-05-2022 10:00Longa '30 JO11-1JMVarsseveld JO11-1B156
    21-05-2022 10:00Ruurlo JO12-1Longa '30 JO12-31 A1b8
    21-05-2022 10:15Longa '30 JO10-2ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-1C11011
    21-05-2022 10:15Longa '30 JO10-3JMWitkampers JO10-2JMC21011
    21-05-2022 10:30Pax JO11-1JMLonga '30 JO11-2veld 2
    21-05-2022 10:45FC Winterswijk MO15-2Longa '30 MO15-1Veld 2217
    21-05-2022 11:00SVO DCS/OBW MO17-1Longa '30 MO17-1Veld 3 OBW78
    21-05-2022 11:30Longa '30 JO14-1JMDVOV JO14-2JMveld 1
    21-05-2022 11:30Longa '30 JO15-3Pax JO15-2A1213
    21-05-2022 11:30Longa '30 JO15-4FC Eibergen JO15-3E1415
    21-05-2022 11:30FC Trias JO15-1Longa '30 JO15-1JM1.--
    21-05-2022 12:45Grol JO17-1Longa '30 JO17-1JMveld 5-hoofdveld
    21-05-2022 13:00Longa '30 JO15-2RKZVC JO15-1A79
    21-05-2022 13:00Longa '30 JO17-4FC Trias JO17-5JME1011
    21-05-2022 13:00SJO HSC - Buurse JO17-3Longa '30 JO17-3Veld 4Kleedkamer 5Kleedkamer 6
    21-05-2022 14:30ST: Gendringen/SVGG JO17-2Longa '30 JO17-5veld 1-G2A5
    21-05-2022 14:45Longa '30 JO19-3Varsseveld JO19-2B1213
    21-05-2022 15:00Longa '30 JO17-2SVBV JO17-1E1415
    21-05-2022 15:00Hector JO19-1Longa '30 JO19-2veld 2
    21-05-2022 15:15Longa '30 JO19-1AZSV JO19-1A12
    22-05-2022 09:00Longa '30 9FC Winterswijk 8A910
    22-05-2022 09:30Longa '30 12MEC 3E1214
    22-05-2022 09:30Pax 3Longa '30 6veld 115
    22-05-2022 09:30Pax 4Longa '30 11veld 228
    22-05-2022 10:00ST: Ulftse Boys/GWVV/SDOUC 3Longa '30 4veld 142
    22-05-2022 10:30Concordia-W 2Longa '30 2veld 1
    22-05-2022 11:00Longa '30 VR1Avanti W. VR1A12
    22-05-2022 11:00FC Winterswijk 7Longa '30 7HV118
    22-05-2022 11:30Longa '30 3FC Trias 2B116
    22-05-2022 11:30Longa '30 5DEO 2E513