• Volledig programma

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamSoortStatusScheidsVeldDetails
    15-11-2018 18:30Longa '30 JO11-3Erix JO11-1regulierTe spelenveld 3
    16-11-2018 19:30Longa '30 VR1DZSV VR2regulierTe spelenveld 1
    16-11-2018 19:30Longa '30 45+1FC Trias 45+2regulierTe spelenveld 1
    16-11-2018 20:00SC Meddo 45+1Longa '30 45+1regulierTe spelenveld 1
    16-11-2018 20:30Longa '30 45+1FC Winterswijk 45+1regulierTe spelenveld 1
    16-11-2018 20:30SP Haarlo VR1Longa '30 VR1regulierTe spelenveld 1
    16-11-2018 21:00Longa '30 VR1FC Winterswijk VR2regulierTe spelenveld 1
    16-11-2018 21:30FC Eibergen VR1Longa '30 VR1regulierTe spelenveld 1
    17-11-2018 08:30Longa '30 JO9-2GFC JO9-1regulierTe spelenE2
    17-11-2018 08:30Longa '30 JO13-3VIOS B. JO13-1regulierTe spelenH. (Hans) SirondeA
    17-11-2018 08:30Longa '30 JO9-1Sp. Neede JO9-1regulierTe spelenE1
    17-11-2018 08:30Longa '30 JO8-3GFC Zutphen JO8-2regulierTe spelenB2
    17-11-2018 08:30Longa '30 JO8-1AZSV JO8-1regulierTe spelenB1
    17-11-2018 08:30AZSV JO11-4Longa '30 JO11-3regulierTe spelen4.veld 4
    17-11-2018 08:30SDOUC MO13-1Longa '30 MO13-1regulierTe spelen1- veld 1 SDOUC
    17-11-2018 08:30AZSV JO10-5Longa '30 JO10-5regulierTe spelen2.veld 2
    17-11-2018 08:30FC Winterswijk JO12-3Longa '30 JO12-4regulierTe spelenB. (Bryan) ToebesHV A
    17-11-2018 08:45HSC '21 JO8-2Longa '30 JO8-4regulierTe spelenVeld 1
    17-11-2018 09:00v.v. Twenthe JO10-1Longa '30 JO10-3regulierTe spelen1-veld 1
    17-11-2018 09:00DVC 26 JO8-2GLonga '30 JO8-2GregulierTe spelenveld 1 KG
    17-11-2018 09:30Longa '30 MO11-1Zelhem MO11-1regulierTe spelenB1
    17-11-2018 09:30SJO HMC '17 JO9-1Longa '30 JO9-4GregulierTe spelenveld 1
    17-11-2018 09:45De Tubanters 1897 JO12-1Longa '30 JO12-1regulierTe spelenhoofdveld
    17-11-2018 10:00Longa '30 JO14-1Achilles '12 JO14-1regulierTe spelenT. (Teun) van MelisA
    17-11-2018 10:00Longa '30 JO11-2SP Lochem JO11-3regulierTe spelenE1
    17-11-2018 10:00Longa '30 JO11-4FC Trias JO11-3regulierTe spelenE2
    17-11-2018 10:00Rekken JO9-2GLonga '30 JO9-6GregulierTe spelenveld 1
    17-11-2018 10:00Grol JO13-2Longa '30 JO13-2regulierTe spelenR.E.G.M. (Rudie) Oesterholt3-veld 3
    17-11-2018 10:00Varsseveld JO11-1Longa '30 JO11-1regulierTe spelenveld 4
    17-11-2018 10:00Varsseveld JO9-1Longa '30 JO9-3GregulierTe spelenveld 4
    17-11-2018 10:15Longa '30 JO10-6Gendringen JO10-1regulierTe spelenB2
    17-11-2018 10:15Longa '30 JO10-1Quick '20 JO10-1GregulierTe spelenC1
    17-11-2018 10:15Longa '30 JO10-2SDOUC JO10-1regulierTe spelenC2
    17-11-2018 10:15ST: SP Haarlo/Noordijk JO13-1GLonga '30 JO13-4regulierTe spelenveld 2
    17-11-2018 10:30Warnsveldse Boys JO10-2Longa '30 JO10-4regulierTe spelenveld 3a
    17-11-2018 10:45Oranje Nassau JO13-1GLonga '30 JO13-1regulierTe spelenL.J. (Lars) Boschveld 1
    17-11-2018 11:00AZSV JO15-2Longa '30 JO15-2regulierTe spelenT.J. (Thomas) Oostrik2.veld 2
    17-11-2018 11:15Zelos MO15-1Longa '30 MO15-3regulierTe spelenJ. (Jarno) van Tilveld 3
    17-11-2018 11:30Longa '30 MO15-1Excelsior '31 MO15-2regulierTe spelenT. (Teun) van MelisE
    17-11-2018 11:30Longa '30 MO15-2FC Trias MO15-1regulierTe spelenH.A. (Henri) Te WinkelC
    17-11-2018 11:30Longa '30 JO15-3Ruurlo JO15-3GregulierTe spelenH. (Hans) SirondeA
    17-11-2018 13:00Longa '30 JO17-4AZSV JO17-4regulierTe spelenAfgeschermdA
    17-11-2018 13:00Longa '30 JO15-4Grol JO15-4regulierTe spelenT. (Thijs) van BronkhorstE
    17-11-2018 13:00Tubantia JO15-1Longa '30 JO15-1regulierTe spelenR.C. (Reinhold) de Jongeveld 2
    17-11-2018 14:00Longa '30 JO19-4FC Eibergen JO19-2regulierTe spelenR.E. (Ramon) OolthuisC
    17-11-2018 14:30Longa '30 JO17-2VIOS B. JO17-1regulierTe spelenA. (Alex) HuininkB
    17-11-2018 14:30Grol JO17-3Longa '30 JO17-3regulierTe spelenB. (Bas) Brinke1-veld 1
    17-11-2018 14:45OBW JO19-2Longa '30 JO19-3regulierTe spelen3
    17-11-2018 15:00Longa '30 JO19-2FC Eibergen JO19-1regulierTe spelenP.A.M. (Peter) DomhofE
    17-11-2018 15:15Longa '30 JO17-1GVAV-Rapiditas JO17-1regulierTe spelenM. (Mehmet) GuldasA