• Volledig programma

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamSoortStatusScheidsVeldDetails
    19-06-2021 08:30Longa '30 JO12-2FC Eibergen JO12-2regulierTe spelenA1
    19-06-2021 08:30Longa '30 JO9-3GAZSV JO9-3GregulierTe spelenE1
    19-06-2021 08:30Longa '30 JO8-3GLonga '30 JO8-2GregulierTe spelenE2
    19-06-2021 08:30FC Eibergen JO9-2GLonga '30 JO9-4GregulierTe spelenveld 3
    19-06-2021 08:30AZSV JO12-3Longa '30 JO12-3regulierTe spelenveld 4
    19-06-2021 08:30AZSV JO10-1Longa '30 JO10-1regulierTe spelenveld 2
    19-06-2021 08:30AZSV JO11-1Longa '30 JO11-1regulierTe spelenveld 4
    19-06-2021 08:30SP Lochem JO9-1Longa '30 JO9-2regulierTe spelenVeld 4AB
    19-06-2021 08:30Grol JO8-4Longa '30 JO8-4regulierTe spelenveld 1
    19-06-2021 08:30Grol JO8-1Longa '30 JO8-1regulierTe spelenveld 1
    19-06-2021 09:30ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC MO11-1Longa '30 MO11-1regulierTe spelenveld 5
    19-06-2021 10:00Longa '30 JO11-3ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO11-2regulierTe spelenE2
    19-06-2021 10:00Longa '30 JO11-2FC Eibergen JO11-1regulierTe spelenE1
    19-06-2021 10:00Bon Boys JO12-1Longa '30 JO12-1regulierTe spelenveld 3-hoofdveld
    19-06-2021 10:00AZSV MO13-1Longa '30 MO13-1regulierTe spelenveld 4
    19-06-2021 10:00Sp. Neede JO13-3GLonga '30 JO13-3regulierTe spelenveld 1
    19-06-2021 10:15Longa '30 JO10-4RKZVC JO10-1regulierTe spelenA2
    19-06-2021 10:15Longa '30 JO10-3FC Dinxperlo JO10-2regulierTe spelenA1
    19-06-2021 10:45FC Winterswijk JO9-1Longa '30 JO9-1regulierTe spelenVeld 5 B1
    19-06-2021 11:00Ruurlo JO10-1Longa '30 JO10-2regulierTe spelenKLT
    19-06-2021 11:30Longa '30 JO15-6FC Winterswijk JO15-6regulierTe spelenH.J. (Hennie) KoninkA
    19-06-2021 11:30Longa '30 JO15-4FC Trias JO15-3GregulierTe spelenA. (Alex) HuininkE
    19-06-2021 13:00Longa '30 JO17-3Meddo SC JO17-1GregulierTe spelenA. (Arthur) RutjesA
    19-06-2021 13:00Longa '30 MO17-2Sp. Neede MO17-1regulierTe spelenR.B.E. (Raymond) MengersE
    19-06-2021 14:30FC Dinxperlo MO17-1Longa '30 MO17-1regulierTe spelenveld 1
    19-06-2021 14:30Grol JO17-3Longa '30 JO17-4regulierTe spelenH. (Henk) Mellendijkveld 1
    26-06-2021 08:30Longa '30 JO9-1FC Trias JO9-1regulierTe spelenveld 3
    26-06-2021 08:30Longa '30 MO13-1FC Dinxperlo MO13-2regulierTe spelenveld 1
    26-06-2021 08:30Longa '30 JO9-2Bon Boys JO9-1regulierTe spelenveld 2
    26-06-2021 08:30Longa '30 JO12-1AZSV JO12-2regulierTe spelenveld 3
    26-06-2021 08:30Longa '30 JO8-1Grol JO8-1regulierTe spelenveld 3
    26-06-2021 08:30AZSV JO12-4GLonga '30 JO12-4regulierTe spelenveld 2
    26-06-2021 08:30FC Bergh MO11-1Longa '30 MO11-1regulierTe spelenVeld 1
    26-06-2021 08:30Sp. Neede JO10-1Longa '30 JO10-2regulierTe spelenveld 1
    26-06-2021 08:30FC Trias JO9-2Longa '30 JO9-3GregulierTe spelen2A.
    26-06-2021 08:30FC Winterswijk JO8-3GLonga '30 JO8-4regulierTe spelenhoofdveld
    26-06-2021 09:15Haaksbergen JO9-1Longa '30 JO9-4GregulierTe spelenveld 1
    26-06-2021 09:45De Tubanters 1897 JO12-3Longa '30 JO12-2regulierTe spelenveld 1
    26-06-2021 10:00Longa'30 JO13-2Grol JO13-2GregulierTe spelenveld 5
    26-06-2021 10:00Longa '30 JO11-1ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO11-1regulierTe spelenveld 2
    26-06-2021 10:00FC Trias JO15-5Longa '30 JO15-6regulierTe spelenR. (Rene) ten Damme1.
    26-06-2021 10:00FC Trias JO8-2GLonga '30 JO8-3GregulierTe spelen2C.
    26-06-2021 10:00FC Trias JO8-3GLonga '30 JO8-2GregulierTe spelen2D.
    26-06-2021 10:00Grol JO10-6Longa '30 JO10-4regulierTe spelenveld 1
    26-06-2021 10:15Longa '30 JO10-1FC Trias JO10-1regulierTe spelenveld 3
    26-06-2021 10:15Longa '30 JO10-3AZSV JO10-3GregulierTe spelenveld 3
    26-06-2021 11:00SC Meddo JO11-1GLonga '30 JO11-4regulierTe spelenveld 1
    26-06-2021 11:15ST: Reunie/GSV'63 JO11-1Longa '30 JO11-2regulierTe spelenW. (Wout) van Eekerenveld 1
    26-06-2021 11:30Longa '30 MO15-1SJO/SSA HMC '17 MO15-1regulierTe spelenveld 1
    26-06-2021 11:30Longa '30 JO15-3FC Eibergen JO15-3regulierTe spelenveld 2