•   

  • Uitslagen

    WedstrijddatumAccommodatieThuisteamUitteamUitslag
    25-10-2020 14:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 3FC Dinxperlo 2
    25-10-2020 14:00Sportpark MeerdijkEmmenLonga '30
    25-10-2020 12:00Sportpark 't RikkelderRuurlo 4Longa '30 5
    25-10-2020 11:45Longa'30 sportcomplexLonga '30 2RKZVC 2
    25-10-2020 11:45Longa'30 sportcomplexLonga '30 9Bon Boys 4
    25-10-2020 11:45Longa'30 sportcomplexLonga '30 6DCS 6
    25-10-2020 10:45Sportpark SlangenbeekATC '65 VR1Longa '30 VR1
    25-10-2020 10:00Sportpark De Brouwer GSV '63 2Longa '30 11
    25-10-2020 10:00Sportpark De BultKSV 2Longa '30 4
    25-10-2020 09:30Sportpark Den ElshofGrol 8Longa '30 12
    25-10-2020 09:30Sportpark Den ElshofGrol 6Longa '30 8
    25-10-2020 09:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 7SC Meddo 2
    25-10-2020 09:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 10FC Winterswijk 8
    25-10-2020 09:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 13Concordia-W 8
    24-10-2020 15:15Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO17-1DOVO JO17-1
    24-10-2020 14:45Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO17-3FC Bergh JO17-2
    24-10-2020 14:45Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO19-3ST: Terborg/Silvolde JO19-2
    24-10-2020 14:30Sportpark OberinkVarsseveld JO19-1Longa '30 JO19-2
    24-10-2020 14:30Sportpark DijkhoekDEO MO17-1Longa '30 MO17-2
    24-10-2020 13:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 MO17-1ST: SV Helios/SV Schalkhaar MO17-1
    24-10-2020 13:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO17-4FC Winterswijk JO17-3
    24-10-2020 13:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO17-2DZC '68 JO17-2
    24-10-2020 13:00Sportpark 't RikkelderRuurlo JO15-3Longa '30 JO15-4
    24-10-2020 13:00Sportpark 't RikkelderRuurlo MO19-1Longa '30 MO19-1
    24-10-2020 12:00Sportpark 't WelinkFC Dinxperlo JO15-1Longa '30 JO15-2
    24-10-2020 12:00Sportpark De IJsselweideST: Gendringen/SVGG JO15-2GLonga '30 JO15-5
    24-10-2020 12:00Sportpark WoezikWoezik JO19-1Longa '30 JO19-1
    24-10-2020 11:30Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO15-3ST: DVC'26/Sprinkhanen JO15-3
    24-10-2020 11:30Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO15-6SJO MEC/Bredevoort JO15-2
    24-10-2020 11:30Longa'30 sportcomplexLonga '30 MO15-1Ruurlo MO15-1
    24-10-2020 11:00Sportpark Keijenburgse BoysKeijenburgse Boys MO13-1Longa '30 MO13-1
    24-10-2020 10:30Sportpark OssenkoppelerhoekOranje Nassau JO15-1GLonga '30 JO15-1
    24-10-2020 10:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO13-1Bon Boys JO13-1
    24-10-2020 10:00Sportpark Candia'66Candia '66 JG1GST: Longa'30/Grol JG1
    24-10-2020 08:30Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO13-3FC Winterswijk JO13-4
    21-10-2020 19:30Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO17-1ST: HSC'21/Buurse JO17-1
    20-10-2020 19:00Sportpark VillekampAZSV JO19-1Longa '30 JO19-1
    20-10-2020 19:00Sportpark De ElzeSP Lochem JO15-1Longa '30 JO15-1
    19-10-2020 19:00Longa'30 sportcomplexLonga '30 JO13-1DVC '26 JO13-1G