• Longa '30 JO19-2

  • Longa '30 JO19-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hulshof, MartijnOverige stafTeammanager
    Wieggers, SanderOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiHaaksbergen JO19-1 - Longa '30 JO19-24 - 3
    11 meiLonga '30 JO19-2 - VVG '25 JO19-12 - 2
  • Poulestanden Longa '30 JO19-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 JO19-25401178912
    2FC Trias JO19-264021410412
    3VIOS B. JO19-1530213949
    4SVBV JO19-15302141139
    5SJO MEC/Bredevoort JO19-152121112-17
    6SJO UNO'21 JO19-2JM6213151417
    7Sp Rekken JO19-16006727-200

    Poulestanden Longa '30 JO19-2 ( 3e klasse (2e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 JO19-2760137102718
    2FC Trias JO19-27412146813
    3SJO HSC - Buurse JO19-373131216-410
    4VIOS B. JO19-15302141049
    5SJO AZSV - AD '69 JO19-35212815-77
    6SJO MEC/Bredevoort JO19-172141218-67
    7ST: Erix/KSV JO19-15122712-55
    8FC Dinxperlo JO19-27106623-173

    Poulestanden Longa '30 JO19-2 ( 2e klasse (3e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZZC'20 JO19-11190241172427
    2Keijenburgse Boys JO19-1119022524127
    3VVG '25 JO19-11071231131822
    4ST: Rietmolen/Lochuizen JO19-1116142618819
    5FC Winterswijk JO19-2115242114717
    6DZC '68 JO19-3115153224816
    7FC Winterswijk JO19-3114162838-1013
    8Longa '30 JO19-2113353344-1112
    9Haaksbergen JO19-1103162637-1110
    10Grol JO19-2113172128-710
    11SJO AZSV - AD '69 JO19-2113171725-810
    12RKZVC JO19-111128827-195

    Poulestanden Longa '30 JO19-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BWO JO19-300000000
    2Columbia JO19-200000000
    3CSV'28 JO19-300000000
    4Doetinchem JO19-1JM00000000
    5DVC Dedemsvaart JO19-300000000
    6ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-200000000
    7DZC '68 JO19-400000000
    8EFC '58 JO19-2JM00000000
    9GVV Eilermark JO19-100000000
    10Eldenia JO19-200000000
    11vv Ewijk JO19-100000000
    12Haarle JO19-100000000
    13Jonge Kracht JO19-200000000
    14Keijenburgse Boys JO19-100000000
    15Koninklijke UD JO19-100000000
    16Longa '30 JO19-200000000
    17S.V. Losser JO19-400000000
    18MVV'29 JO19-2G00000000
    19Sp. Neede JO19-100000000
    20Orion JO19-400000000
    21De Paasberg JO19-100000000
    22SJO HSC - Buurse JO19-300000000
    23Sparta Nijkerk JO19-200000000
    24Stroe JO19-100000000
    25SVI JO19-3JM00000000
    26SVVN JO19-100000000
    27Voorwaarts T JO19-200000000
    28Vorden JO19-200000000

    Poulestanden Longa '30 JO19-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 JO19-211007163
    2Voorwaarts T JO19-211007163
    3Sparta Nijkerk JO19-211006153
    4Keijenburgse Boys JO19-111005233
    5Epe JO19-211004133
    6Quick '20 JO19-511004133
    7Doetinchem JO19-1JM11003123
    8DVC Dedemsvaart JO19-311003123
    9Eldenia JO19-211003123
    10Jonge Kracht JO19-211002023
    11S.V. Losser JO19-411005413
    12vv Ewijk JO19-111002113
    13SJO HSC - Buurse JO19-311002113
    14Stroe JO19-111005503
    15Haarle JO19-111001103
    16Elsweide JO19-100000000
    17De Paasberg JO19-100000000
    18Columbia JO19-210015500
    19SVVN JO19-110011100
    20GVV Eilermark JO19-1100145-10
    21BWO JO19-3100112-10
    22Orion JO19-4100112-10
    23Bennekom JO19-2100113-20
    24CSV'28 JO19-3100113-20
    25DZC '68 JO19-4100113-20
    26ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-2100102-20
    27Vorden JO19-2100125-30
    28MVV'29 JO19-2G100114-30
    29SVI JO19-3JM100114-30
    30EFC '58 JO19-2JM100116-50
    31Koninklijke UD JO19-1100117-60
    32Sp. Neede JO19-1100117-60

    Poulestanden Longa '30 JO19-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 3 1/8 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk JO19-211007163
    2Quick '20 JO19-511004133
    3Doetinchem JO19-1JM11004223
    4SJO HSC - Buurse JO19-311003123
    5DVC Dedemsvaart JO19-311003213
    6Jonge Kracht JO19-211003213
    7Voorwaarts T JO19-211002113
    8vv Ewijk JO19-111002203
    9Elsweide JO19-110012200
    10Eldenia JO19-2100123-10
    11Haarle JO19-1100123-10
    12Epe JO19-2100112-10
    13Longa '30 JO19-2100124-20
    14Keijenburgse Boys JO19-1100113-20
    15S.V. Losser JO19-4100114-30
    16Stroe JO19-1100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, MartTeamspeler
    Essink, JipTeamspeler
    Holder, Siem tenTeamspeler
    Hooman, JoepTeamspeler
    Hulshof, JonasTeamspeler
    Lampio, FinnTeamspeler
    Oonk, JortTeamspeler
    Reinerink, FlorisTeamspeler
    Reukers, GijsTeamspeler
    Ven, Willem van derTeamspeler
    Westerlaan, DouweTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Longa '30 JO19-2

    0680 Onder 19 (3e fase)

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,09

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd