• Longa '30 JO14-2

  • Longa '30 JO14-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lorijn, OlgaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 11:30Longa '30 JO14-2 - ESA JO14-3Longa'30 sportcomplex
    4 mrt. 13:00DVOL JO14-2 - Longa '30 JO14-2Sportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Spero JO14-3 - Longa '30 JO14-22 - 4
  • Poulestanden Longa '30 JO14-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 JO14-254102271513
    2VIOD JO14-2JM54012091112
    3Be Quick Z. JO14-15302151149
    4Warnsveldse Boys JO14-252121113-27
    5Ratti - Socii JO14-1JM5104519-143
    6SV Basteom JO14-1JM5005115-140

    Poulestanden Longa '30 JO14-2 ( 3e klasse (2e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VDZ JO14-375202671917
    2Kilder JO14-1JM650138132515
    3Loo JO14-1JM54103843413
    4De Paasberg JO14-15311148610
    5Longa '30 JO14-272141729-127
    6't Peeske JO14-16114944-354
    7DVOV JO14-26024724-172
    8VIOD JO14-2JM6006828-200

    Poulestanden Longa '30 JO14-2 ( 3e klasse (3e fase) 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Valburg JO14-111007163
    2SC Bemmel JO14-211003033
    3Longa '30 JO14-211004223
    4De Paasberg JO14-111003213
    5DVOL JO14-200000000
    6DVOV JO14-200000000
    7OSC JO14-2JM00000000
    8Spero JO14-400000000
    9ESA JO14-3100123-10
    10Spero JO14-3100124-20
    11DZC '68 JO14-2JM100103-30
    12Redichem JO14-1100117-60

    Poulestanden Longa '30 JO14-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 2e ronde Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Barneveld JO14-1110010283
    2Berkum JO14-211004043
    3De Paasberg JO14-111004133
    4Union JO14-211004133
    5UDI JO14-211006423
    6Urk JO14-311004223
    7csv Apeldoorn JO14-411002023
    8JCLE JO14-111002113
    9RKSV Driel JO14-110102201
    10Kesteren JO14-1JM10102201
    11SDS' 55 JO14-110101101
    12WSV JO14-310101101
    13Rohda Raalte JO14-3100112-10
    14Longa '30 JO14-2100146-20
    15DSV '61 JO14-1100124-20
    16DVOV JO14-2100102-20
    17Redichem JO14-1100114-30
    18SC Valburg JO14-1100114-30
    19Olympia'28 JO14-1100104-40
    20VVOG JO14-41001210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bogt, Hidde terTeamspeler
    Fukkink, HiddeTeamspeler
    Geurkink, JanTeamspeler
    Koppelman, MoosTeamspeler
    Lorijn, JasonTeamspeler
    Ooijen, Teun vanTeamspeler
    Salawou, NajibTeamspeler
    Theissen, JurreTeamspeler
    Veen, Quinten van derTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Longa '30 JO14-2

    VS

    ESA JO14-3

    11 februari 202311:30 uur
    Longa'30 sportcomplex veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Longa '30 JO14-2

    0391 Onder 14 (3e fase)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd