• Longa '30 8

  • Longa '30 8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berendsen, LucOverige stafTeammanager
    Morssinkhof, JimTechnische staf
    Wienholts, EbbeOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:30Longa '30 8 - DEO 2Longa'30 sportcomplex
    16 okt. 10:00Concordia-W 7 - Longa '30 8Sportpark De Grindslag
    30 okt. 11:30Longa '30 8 - SJO/SSA HMC '17 2Longa'30 sportcomplex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Erix 2 - Longa '30 87 - 1
    25 sep.Longa '30 8 - FC Winterswijk 70 - 4
  • Poulestanden Longa '30 8 ( 5e klasse 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Winterswijk 72200110116
    2SVBV 222006066
    3SP Lochem 322008446
    4Erix 221107164
    5SC Meddo 211003123
    6Concordia-W 721014403
    7DEO 2210167-13
    8GSV '63 2201124-21
    9KSV 2100107-70
    10Longa '30 5200214-30
    11SJO/SSA HMC '17 2200217-60
    12Longa '30 82002111-100

    Poulestanden Longa '30 8 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Winterswijk 521105414
    2Varsseveld 321013303
    3Longa '30 8201123-11
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beening, SamTeamspeler
    Benariba, KarimTeamspeler
    Breukers, CasTeamspeler
    Domhof, RoelTeamspeler
    Geelink, GijsTeamspeler
    Goldewijk, Glenn kleinTeamspeler
    Have, Tim tenTeamspeler
    Krabben, TygoTeamspeler
    Lepper, Hessel deTeamspeler
    Ressing, JelleTeamspeler
    Roerdink, SiemTeamspeler
    Schuirink, LuigiTeamspeler
    Tenten, StijnTeamspeler
    Zutphen, Mart vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Longa '30 8

    VS

    DEO 2

    09 oktober 202211:30 uur
    Longa'30 sportcomplex veld B

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Longa '30 8

    0519 Mannen Zondag reserve

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd