• Longa '30 5

  • Longa '30 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ligtlee, JelmerOverige stafTeammanager
    Oolthuis, RamonOverige stafTeammanager
    Rouwhorst, EdwinOverige stafTeammanager
    Rouwhorst, EdwinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:30Longa '30 5 - FC Winterswijk 7Longa'30 sportcomplex
    16 okt. 11:15Erix 2 - Longa '30 5Sportpark Dèl-Akker
    30 okt. 11:30Longa '30 5 - DEO 2Longa'30 sportcomplex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.SC Meddo 2 - Longa '30 53 - 1
    25 sep.Longa '30 5 - SVBV 20 - 1
  • Poulestanden Longa '30 5 ( 5e klasse 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Winterswijk 72200110116
    2SVBV 222006066
    3SP Lochem 322008446
    4Erix 221107164
    5SC Meddo 211003123
    6Concordia-W 721014403
    7DEO 2210167-13
    8GSV '63 2201124-21
    9KSV 2100107-70
    10Longa '30 5200214-30
    11SJO/SSA HMC '17 2200217-60
    12Longa '30 82002111-100

    Poulestanden Longa '30 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 62 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gendringen 232019636
    2ST: Ulftse Boys/GWVV/SDOUC 332019726
    3Longa '30 5310289-13
    4Ajax B 2310237-43
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, MartijnTeamspeler
    Geerdink, BoetTeamspeler
    Heutinck, IddeTeamspeler
    Hogenkamp, BobTeamspeler
    Huinink, MeesTeamspeler
    Kormelink, Diederik GrootTeamspeler
    Krabbenborg, LorenzoTeamspeler
    Krooshof, DerkTeamspeler
    Krooshof, WouterTeamspeler
    Kruip, CoenTeamspeler
    Leemreize, NiekTeamspeler
    Ligtlee, JelmerTeamspeler
    Molder, Stijn teTeamspeler
    Oolthuis, NickTeamspeler
    Reuvekamp, JopTeamspeler
    Timmerhuis, KailoTeamspeler
    Wevers, SvenTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Longa '30 5

    VS

    FC Winterswijk 7

    09 oktober 202211:30 uur
    Longa'30 sportcomplex veld C

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Longa '30 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd