• Longa '30 3

  • Longa '30 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kruip, KevinOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Marneth, KoenTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Longa '30 3 ( 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TVC '28 320143364244045
    2MVV '29 220123546311539
    3Longa '30 32012263530535
    4Stevo 22011274339435
    5Bon Boys 2209474642431
    6SV Schalkhaar 2208393134-327
    7Enter 22073103143-1224
    8FC Trias 22064103743-622
    9RKZVC 22064103044-1422
    10WVV'34 22037102638-1216
    11RSC 22041152748-2113

    Poulestanden Longa '30 3 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 2 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 332106067
    2Grol 2320178-16
    3Varsseveld 2302145-12
    4FC Dinxperlo 2301248-41

    Poulestanden Longa '30 3 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI 211007073
    2v.v. Hellendoorn 211007163
    3Enter 211007253
    4WVF 211007253
    5AZSV 211006153
    6Bennekom 211005053
    7DZC '68 211005143
    8Quick '20 211004133
    9Achilles '12 211003033
    10SC Bemmel 211003033
    11Go Ahead Kampen 211003033
    12Robur et Velocitas 211005323
    13Hierden 211004223
    14Nieuwleusen SV 211004223
    15Epe 211003123
    16Orion 211003123
    17SML 211003123
    18RKHVV 211002023
    19TVC '28 211002023
    20KOSC 211003213
    21DOS Kampen 211002113
    22SDV Barneveld 211002113
    23Voorwaarts T 211002113
    24F.C. Ommen 211001013
    25Rohda Raalte 211001013
    26SDC Putten 211001013
    27VIOD 211001013
    28Vorden 211001013
    29Vogido 211002203
    30Bon Boys 210012200
    31RSC 2100123-10
    32ASC '62 2100112-10
    33Spero 2 (zat)100112-10
    34VVOP 2100112-10
    35Bennekom 3100101-10
    36Hulzense Boys 2100101-10
    37Longa '30 2100101-10
    38Longa '30 3100101-10
    39TVC '28 3100101-10
    40SV Schalkhaar 2100135-20
    41Juventa '12 2100124-20
    42KHC 2100124-20
    43DVOL 2100113-20
    44Helios 2100113-20
    45Veensche Boys 2100113-20
    46DVC'26 3 zon100102-20
    47MVV '29 2100102-20
    48S.V. Losser 2100114-30
    49Excelsior '31 2100103-30
    50IJVV 2100103-30
    51Jonge Kracht 2100103-30
    52FC Zutphen 2100115-40
    53ABS 2100127-50
    54VIOS V. 2100127-50
    55HSC '21 2100116-50
    56Lunteren 2100105-50
    57BWO 2100117-60
    58VVOG Harderwijk 2100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bongers, SjorsTeamspeler
    Boschker, SamTeamspeler
    Brake, Silas teTeamspeler
    Bronkhorst, Damy vanTeamspeler
    Duyn, IddeTeamspeler
    Ebbers, JustinTeamspeler
    Hummelink, DemiTeamspeler
    Ikink, TomTeamspeler
    Kemperman, BoetTeamspeler
    Kruip, KevinTeamspeler
    Kruip, RogerTeamspeler
    Kruip, StenTeamspeler
    Reukers, SemTeamspeler
    Wallerbos, TimTeamspeler
    Wieggers, StenTeamspeler
    Woerds, Sjoerd terTeamspeler
    Wolters, TwanTeamspeler
    Wopereis, CasTeamspeler
    Wopereis, YoranTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Longa '30 3

    0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd