• Longa '30 2

  • Longa '30 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Have, Thijs tenTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Weijman, JurgenOverige stafTeammanager
    Wekking, KoenOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 11:00Longa '30 2 - Heino 2Longa'30 sportcomplex
    10 mrt. 10:30FC Winterswijk 2 - Longa '30 2Sportpark Jaspers
    17 mrt. 10:30Longa '30 2 - Rohda Raalte 2Longa'30 sportcomplex
    24 mrt. 11:45Grol 2 - Longa '30 2Sportpark Den Elshof
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.SDOUC 2 - Longa '30 22 - 3
  • Poulestanden Longa '30 2 ( Hoofdklasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TVC '28 2129213782929
    2Heino 21272326131323
    3DVC'26 2 zon126242516920
    4FC Winterswijk 2115421813519
    5RKHVV 2125432114719
    6SC Bemmel 2124441923-416
    7Rohda Raalte 2114341422-815
    8Longa '30 2124262024-414
    9Grol 2123451925-613
    10De Bataven 2123181834-1610
    11SDOUC 21210112247-253

    Poulestanden Longa '30 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 2 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 233009279
    2Grol 332017346
    3FC Trias 2310237-43
    4Concordia-W 2300329-70

    Poulestanden Longa '30 2 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI 211007073
    2v.v. Hellendoorn 211007163
    3Enter 211007253
    4WVF 211007253
    5AZSV 211006153
    6Bennekom 211005053
    7DZC '68 211005143
    8Quick '20 211004133
    9Achilles '12 211003033
    10SC Bemmel 211003033
    11Go Ahead Kampen 211003033
    12Robur et Velocitas 211005323
    13Hierden 211004223
    14Nieuwleusen SV 211004223
    15Epe 211003123
    16Orion 211003123
    17SML 211003123
    18RKHVV 211002023
    19TVC '28 211002023
    20KOSC 211003213
    21DOS Kampen 211002113
    22SDV Barneveld 211002113
    23Voorwaarts T 211002113
    24F.C. Ommen 211001013
    25Rohda Raalte 211001013
    26SDC Putten 211001013
    27VIOD 211001013
    28Vorden 211001013
    29Vogido 211002203
    30Bon Boys 210012200
    31RSC 2100123-10
    32ASC '62 2100112-10
    33Spero 2 (zat)100112-10
    34VVOP 2100112-10
    35Bennekom 3100101-10
    36Hulzense Boys 2100101-10
    37Longa '30 2100101-10
    38Longa '30 3100101-10
    39TVC '28 3100101-10
    40SV Schalkhaar 2100135-20
    41Juventa '12 2100124-20
    42KHC 2100124-20
    43DVOL 2100113-20
    44Helios 2100113-20
    45Veensche Boys 2100113-20
    46DVC'26 3 zon100102-20
    47MVV '29 2100102-20
    48S.V. Losser 2100114-30
    49Excelsior '31 2100103-30
    50IJVV 2100103-30
    51Jonge Kracht 2100103-30
    52FC Zutphen 2100115-40
    53ABS 2100127-50
    54VIOS V. 2100127-50
    55HSC '21 2100116-50
    56Lunteren 2100105-50
    57BWO 2100117-60
    58VVOG Harderwijk 2100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boschker, KrisTeamspelerKeeper
    Coersen, RoelTeamspeler
    Harmelink, TimTeamspeler
    Hummelink, TimoTeamspeler
    Jansen, SemTeamspeler
    Kempkes, RobertTeamspeler
    Klein Gunnewiek, CasTeamspeler
    Paashuis, LucasTeamspeler
    Pillen, YentlTeamspeler
    Vellinga, JobTeamspeler
    Wagener, KevinTeamspeler
    Wallerbos, WillemTeamspelerMiddenvelder
    Weijman, JurgenTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Longa '30 2

    VS

    Heino 2

    03 maart 202411:00 uur
    Longa'30 sportcomplex veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Longa '30 2

    0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd