• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Bovenste rij van l/r: Willem Wupping, Luuk Doppen, Sem Jansen, Jop Reuvekamp, Max Bussink, Jordi Besselink. Middelste rij van l/r: Wouter van Beckhoven, Tim Hulshof, Tim Harmelink, Tim Zents, Harm Eskes, Sten Wieggers, Sandor Wijkamp, Niels Berentsen. Onderste rij van l/r: Jeroen Beijer, Kevin Wagener, Dinand Jansen, Siem Roerdink, Mart Hummelink, Jur Bokkers. Niet op de foto: Mink Heutinck en Sven Jung. 

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 JO19-124186083186560
    2Be Quick '28 JO19-124173460352554
    3WSV JO19-124154564333149
    4TVC '28 JO19-124160879522748
    5Longa '30 JO19-124144674383646
    6Voorwaarts T JO19-1241211191652637
    7PH JO19-1249785551434
    8Rohda Raalte JO19-124104105553234
    9Rigtersbleek JO19-12482144768-2126
    10Bon Boys JO19-12464143756-1922
    11Tubantia JO19-12444163282-5016
    12Stevo JO19-12435163467-3314
    13Vogido JO19-124122130123-935
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Longa '30 JO19-1

    0220 Onder 19 competitie (district A-cat)

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd