• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Bovenste rij van l/r: Willem Wupping, Luuk Doppen, Sem Jansen, Jop Reuvekamp, Max Bussink, Jordi Besselink. Middelste rij van l/r: Wouter van Beckhoven, Tim Hulshof, Tim Harmelink, Tim Zents, Harm Eskes, Sten Wieggers, Sandor Wijkamp, Niels Berentsen. Onderste rij van l/r: Jeroen Beijer, Kevin Wagener, Dinand Jansen, Siem Roerdink, Mart Hummelink, Jur Bokkers. Niet op de foto: Mink Heutinck en Sven Jung. 

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 14:30Stevo JO19-1 - Longa '30 JO19-1Sportpark De Peuverweide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.PH JO19-1 - Longa '30 JO19-11 - 1
    18 mei.Longa '30 JO19-1 - TVC '28 JO19-13 - 4
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 JO19-123176074175757
    2Be Quick '28 JO19-123163456322451
    3WSV JO19-123154463283549
    4TVC '28 JO19-123150874512345
    5Longa '30 JO19-123134671363543
    6Voorwaarts T JO19-1231111185622334
    7Rohda Raalte JO19-12310495249334
    8PH JO19-1249785551434
    9Rigtersbleek JO19-12382134462-1826
    10Bon Boys JO19-12354143354-2119
    11Tubantia JO19-12344153078-4816
    12Stevo JO19-12335153264-3214
    13Vogido JO19-123122029114-855
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Stevo JO19-1

    VS

    Longa '30 JO19-1

    25 mei 201914:30 uur
    Sportpark De Peuverweide 1HV

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Longa '30 JO19-1

    0220 Onder 19 competitie (district A-cat)

    3,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,87

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd