• 1 Veld Zondag man

  • Boven vlnr: Jelme Stevens, Jelmer Krooshof, Rene Weterkamp (verzorger), Rene Boschker (keeperstrainer), Erik Zandstra  (hoofdtrainer), Dave Bus (assistent trainer),  Charles Boschker  (grensrechter/leider), Bas Knippenborg (teammanager), Bram Wopereis, Dion Hartgerink

    Midden vlnr: Simon Klein Goldewijk, Boet Kemperman, Harm Eskes, Tim Bader, Jurgen Weijman, Ruud Elferink, Dirk Doppen, Dayani Timmerhuis, Thom Berendsen, Nick te Veldhuis,

    Onder vlnr: Luuk Hulshof, Rick Bosma, Jordi Besselink, Matthijs Kuypers, Erik Wijnbergen, Thijs Jurjus, Twan Wolters, Lowie te Dorsthorst, Lars Dijkstra, Leon Beuting

    Ontbreken op de foto: Mark Elferink en Thomas Kerperien

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 14:00Longa '30 - AWCLonga'30 sportcomplex
    2 feb. 14:00UDI'19/CSU - Longa '30Sportpark Parkzicht
    9 feb. 14:00Longa '30 - HalsterenLonga'30 sportcomplex
    16 feb. 14:30Nuenen - Longa '30Sportpark de Oude Landen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.RKSV Minor - Longa '301 - 4
  • Competitiestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas1595126101632
    2Juliana '311585242212129
    3Baronie1585231141729
    4Halsteren1585229151429
    5IFC1572632221023
    6OJC ROSMALEN157262423123
    7Longa '30156272726120
    8Silvolde155551920-120
    9RKZVC154742822619
    10UDI'19/CSU155461820-219
    11RKSV Minor156182132-1119
    12EHC/Heuts155192037-1716
    13Moerse Boys153662328-515
    14AWC154381630-1415
    15SV Meerssen152671426-1212
    16Nuenen152310731-249
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Longa '30

    VS

    AWC

    26 januari 202014:00 uur
    Longa'30 sportcomplex A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Longa '30

    0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat)

    1,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd